Ferie zimowe w Fundacji Godne Życie

29 stycznia 2018 rozpoczynają się ferie zimowe.  Fundacja Godne Życie z Dąbrowy Górniczej wchodzi z propozycją aktywnego spędzenia zimowej przerwy od nauki szkolnej. W harmonogramie przewidziano między innym wyjścia do kina, olimpiady sportowe, warsztaty plastyczne, lokalne wycieczki i wyjścia do Skateroomu.

Atrakcje zaplanowane na okres ferii zimowych w Fundacji Godne Życie odbywać się będą w trzech klubach młodzieżowych Fundacji:

• Akademii Wyobraźni Dziecięcej- ul. Św. Antoniego 107 (dawna Gwardii Ludowej), Dąbrowa Górnicza;
  • Akademii Gry i Zabawy- ul. Prusa 3 (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 ), Dąbrowa Górnicza;
  • Dziecięcej Fabryce Kreatywności- ul. Królowej Jadwigi 8 (Zielony Domek), Dąbrowa Górnicza.

Zajęcia będą odbywać się w poszczególnych placówkach równolegle. Z oferty skorzystać mogą dzieci i młodzież z Dąbrowy Górniczej w wieku od 6-18 lat.

Pośród zaplanowanych atrakcji znajdują się miedzy innymi:

-warsztaty plastyczne

-warsztaty Lego „Bricks4Kidz”

-olimpiady sportowe

-wyjścia do kina i na spektakle teatralne

-imprezy karaoke dla dzieci

-wyjścia na lodowisko

-spotkania z ciekawymi osobistościami

-zajęcia w Skateroomie

-wycieczki lokalne: Muzeum Miejskiego Sztygarka, Obiektów Muzeum Zagłębia w Będzinie, Egzotarium w Sosnowcu.

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniach jest dokonanie zapisu dziecka do wybranej placówki Fundacji Godne Życie. Zapisów dokonać można u kierownika placówki w godzinach otwarcia klubu młodzieżowego.

Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu: 511-982-448.

Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.