Zajęcia plastyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka w FGŻ

Zajęcia plastyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka w FGŻ

Dni Babci i Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji 17 stycznia 2018 o godzinie 16:00. Fundacja Godne Życie zaprasza do Dziecięcej Fabryki Kreatywności przy ul. Kr. Jadwigi 8 w centrum Dąbrowy Górniczej oraz do Akademii Wyobraźni Dziecięcej przy ul. Świętego Antoniego 107 na warsztaty plastyczne, podczas których wykonywane będą prezenty dla babć i dziadków. Wstęp wolny.

Zajęcia kreatywne z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbędą się w n ajbliższą środę skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18. Zajęcia będą się odbywać równolegle w dwóch klubach młodzieżowych- Dziecięcej Fabryce Kreatywności w centrum Dąbrowy Górniczej oraz w Akademii Wyobraźni Dziecięcej w Gołonogu.

Podczas wydarzenia, będzie można dokonać zapisu dziecka do Dziecięcej Fabryki Kreatywności i Akademii Wyobraźni Dziecięcej na trwające od poniedziałku do piątku zajęcia.

Udział we wszystkich oferowanych w świetlicy atrakcjach jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

Fundacja Godne Życie działa na terenie Dąbrowy Górniczej od 2002 roku. Jej głównym celem jest świadczenie pomocy dzieciom oraz rodzinom ze środowisk potrzebujących wsparcia oraz działalność na rzecz wspólnoty lokalnej. Swoje cele realizuje m.in. poprzez prowadzenie klubów dla dzieci i młodzieży, punktów bezpłatnej pomocy prawnej i Miejskiego Centrum Informacji. Na rzecz działań Fundacji Godne Życie przeznaczyć można 1% podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać nr KRS: 0000139088. Dziękujemy za każdy gest.

Zajęcia w klubach młodzieżowych Fundacji Godne Życie dofinansowane ze środków Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *