Miejskie Centrum Informacji: harmonogram bezpłatnych porad specjalistów w styczniu

Miejskie Centrum Informacji: harmonogram bezpłatnych porad specjalistów w styczniu

Miejskie Centrum Informacji w Dąbrowie Górniczej zaprasza do udziału w bezpłatnych spotkaniach ze specjalistami. W styczniu w punkcie informacyjnym usytuowanym w CH Pogoria na mieszkańców czekać będą doradca obywatelski oraz doradca zawodowy.

Fundacja Godne Życie zaprasza Miejskiego Centrum Informacji na szereg spotkań ze specjalistami w różnych dziedzinach.

17 stycznia w godzinach od 14:00-17:00 sytuowane w CH Pogoria przy ul. Sobieskiego 6 w Dąbrowie Górniczej Miejskie Centrum Informacji zaprasza wszystkie osoby zainteresowane tematyką planowania i  kształtowania kariery zawodowej lub poszukujące pracy. W ramach wydarzenia odbędą się bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym, który podpowie jak stworzyć profesjonalne CV, przedstawi jaką rolę pełnią dokumenty aplikacyjne, odpowie na pytania w kwestii kariery zawodowej, warunków kształtujących aktualny i przyszły rynek pracy oraz pomoże ocenić indywidualne kompetencje zawodowe i wskaże najwłaściwsze kierunki rozwoju.

23 stycznia  w godzinach od 12:00-14:00 będzie dyżurował również doradca obywatelski, który podpowie jak wpływać na swoje otoczenie, korzystając z możliwości jakie daje bycie mieszkańcem Dąbrowy Górniczej. Podpowie gdzie zgłosić dziurę w chodniku, co zrobić by przed domem lub blokiem postawiono ławki lub doposażono plac zabaw.

W styczniu w Miejskim Centrum Informacji będzie można skorzystać również z pomocy doradcy ds. zdrowia. Doradca przeprowadzi pomiar cukru i ciśnienia, opowie o profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Takie spotkanie obywa się po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z osobą zainteresowaną. Chęć udziału w spotkaniu można wyrazić telefonicznie pod numerem tel. 798- 514-955 lub osobiście odwiedzając MCI w godzinach otwarcia: pn-pt 11-19, so 10-17, nd 11-17.

Szczegółowy harmonogram poradnictwa specjalistycznego :

Doradca zawodowy

17.110.2018 14:00-17:00

Doradca obywatelski

23.01.2018 12:00-14:00

Doradca ds. zdrowia

(po wcześniejszym uzgodnieniu terminu)

Wszystkie porady są świadczone bezpłatnie.  

Fundacja Godne Życie działa na terenie Dąbrowy Górniczej od 2002 roku. Jej głównym celem jest świadczenie pomocy dzieciom oraz rodzinom ze środowisk potrzebujących wsparcia oraz działalność na rzecz wspólnoty lokalnej. Swoje cele realizuje m.in. poprzez prowadzenie klubów dla dzieci i młodzieży, punktów bezpłatnej pomocy prawnej i Miejskiego Centrum Informacji. Na rzecz działań Fundacji Godne Życie przeznaczyć można 1% podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać nr KRS: 0000139088. Dziękujemy za każdy gest.

Prowadzenie Miejskiego Centrum Informacji przez Fundację Godne Życie współfinansowane jest z ze środków Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *