Oferta dla firm

Fundacja Godne Życie proponuje Firmom zorganizowanie imprez dla dzieci pracowników np. Dzień Dziecka, Mikołajki, itd…

Co takiego jest w tego typu imprezach, że zawsze przyciągają tłumy ludzi? Na co dzień zabiegani, wiecznie pochłonięci troską o byt swoich rodzin i firm, nagle znajdujemy czas, by bawić się ze swoimi pociechami, przyjaźnie snuć plany na przyszłość nawet z konkurentami zawodowymi.

Rodzinna formuła imprezy sprawia, że można przyjechać z dziećmi, przyjaciółmi, współpracownikami i wspólnie się zrelaksować. Z kolegami po fachu podyskutować przy okazji na różne tematy: obyczajowe, zawodowe, polityczne.

Podczas imprez proponujemy zorganizowanie dla dzieci Olimpiady Sportów Niecodziennych. Wśród konkurencji można znaleźć:

• Budowa wieży z klocków

Zabawa polega na zbudowaniu najwyższej wieży z klocków w czasie 1 min. Jeden z uczestników ma zawiązane oczy i buduje wieżę a drugi podaje mu klocki.

• Bieg z balonem

Dwie osoby muszę pokonać określony dystans biegiem trzymając się za ręce. Do prawej nogi u 1 os. i lewej u 2 os. przywiązane są balony. Wygrywa drużyna która w najkrótszym czasie dobiegnie do mety z całym balonem.

• Truskawkowy pomazaniec

Jeden z uczestników trzyma naczynie pełne truskawek podczas gry drugi zjada owoce bez użycia rąk z zasłoniętymi oczami. Czas trwania konkurencji 1 min.

• Dmuchanie balonu z gumy balonowej.

Uczestnicy otrzymują 1 gumę balonową i w ciągu 1 min muszą zrobić największy balon.

• Figurant

Drużyna otrzymuje figurkę i musi ulepić z masy solnej taką samą lub podobną. Czas trwania 5 min.

• Konkurs z wiedzy o członku rodziny.

Każdy z uczestników dostaje zestaw pytań i musi odpowiedzieć na pytania dotyczące członka jego rodziny np. ulubiony film, ulubiona potrawa.

• Przesypywanie piasku

Zabawa polega na przesypywaniu piasku z jednego pojemnika do drugiego. W zabawie biorą udział dwie osoby przesypując piasek do wspólnego pojemnika. Czas trwania zabawy 1 min.

• Rzut beretem

Uczestnik zabawy musi rzucić jak najdalej filcowym beretem. Konkurencja będzie zaliczony w momencie gdy beret upadnie „antenką” do góry.

• Rajfa

Zabawa polega na wprawianiu w ruch koła lub obręczy. Toczenie odbywać się będzie przez popychanie obręczy patykiem o dł. ok. 30 cm.

Proponujemy również:

• Siłowanie się na rękę ojców
  • Rzut oponą samochodową
  • Zabawa „Karoca” lub „Rodzinka”
  • Karaoke
  • Wspólne grillowanie